Cześć i czołem!

Witajcie ponownie! 🙂

W pierwszej kolejności chciałabym Wam podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga mimo że chwilowo zawiesiłam pisanie i skupiłam się na filmikach. Obiecuję, że już niedługo się pojawią.

Tymczasem… Wracam do pisania. Chwilowo będą to przykłady z konkretnych tematów, ale bardziej od strony praktycznej. Chciałabym Wam pokazać jak wygląda praca w świecie księgowej i że nie jest to nudna praca.

Startujemy od jutra. Artykuły będą co tydzień standardowo o godz. 18.

Mam nadzieję, że jesteście spragnieni wiedzy, bo mam jak zwykle dużą jej dawkę 🙂

Do usłyszenia!

1 thought on “Cześć i czołem!

  1. Witaj!
    Od jakiegoś czasu śledzę Twojego bloga. Nie pracuję bezpośrednio w księgowości, ale mam z nią bliski kontakt. Może w przyszłości bardziej się z nią zwiążę, nigdy nie wiadomo. Twoje teksty bardzo mi się podobają, bo przedstawiają praktykę w prostych słowach, zrozumiałych dla osób, które nie rozumieją typowego branżowego słownictwa.
    Z niecierpliwością czekam na każdy Twój kolejny wpis, jednak od maja co tydzień czuję się zawiedziona, bo nic się nie dzieje. Rozumiem, że masz też inne obowiązki poza pisaniem bloga, ale w takim razie jaki jest sens deklarować, że wpisy będą pojawiać się co tydzień i to o konkretnej godzinie? Czy nie jest to lekceważenie swoich czytelników? Trochę przykro, bo z bloga mogłoby wyjść coś naprawdę fajnego.
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.